Könyvek: Utazás, városok Tételek száma: 124
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1291155
13325
267
Books: Travelling, cities
Juhász Vilmos: Az inkák birodalma. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötésben. 1291158
13326
267
Books: Travelling, cities
Houben: Az Északi Sark felfedezése. ford.: Juhász Vilmos.. Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói kopottas, foltos egészvászon-kötésben. 1295919
13327
267
Books: Travelling, cities
Antalffy Gyula: Börzsöny. Bp., 1957, Bibliotheca (Magyar tájak). Félvászon kötésben, kicsit szakadt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban. 1339275
13328
267
Books: Travelling, cities
Dr. Ortvay Tivadar: Pozsony Város Utcái és Terei, A város története utca- és térnevekben. Püski-Regio, Budapest, 1991, papírkötés, 668 oldal. Reprint. Állapot: A borítója foltos. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft