Könyvek: Vallás

Tételek száma: 18

A protestantizmus Magyarországon. Bp. 1928. Bethlen Szöv. 510 p. 16 t. I. rész: Történeti és helyzetrajz. II. rész: A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életében. Szövegközti képekkel, rajzokkal gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, egészvászon-kötésben
13256.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
13257.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Takáts Adám:Halotti huszon-öt prédikátziók, a mellyeket öszve-szedett és a Tekéntetes N. és V. Szilassy László I. Harmadik darab. Pesthenn, 1792, Patzkó Ferentz. Viseltes karton kötésben
13258.

Takáts Adám:Halotti huszon-öt prédikátziók, a' mellyeket öszve-szedett és a' Tekéntetes N. és V. Szilassy László I. Harmadik darab. Pesthenn, 1792, Patzkó Ferentz. Viseltes karton kötésben

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
13259.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13260.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13261.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Gyarmati Béla: Világválság a megoldás előtt. Bp., é.n., Gyarmati és tsa. Későbbi félvászonkötésben, az eredeti borító felragasztva.
13262.

Kikiáltási ár:
800 Ft
XII. Pius élete és válogatott beszédei Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp., 1942, Magyar Jövő. 478 p., 22 t. (egészoldalas fotó). Kiadói, aranyozott, címeres egészvászon-kötésben. A gerinc kissé kopottas, a borítótáblákon enyhe foltok.
13263.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Az Egyház szentjei. Szerkeszti Radó Polikárp. Bp., 1940, Palladis Rt. Gazdagon díszített, aranyozott, laza egészvászon-kötésben.
13264.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13265.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13266.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
13267.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft