A protestantizmus Magyarországon. Bp. 1928. Bethlen Szöv. 510 p. 16 t. I. rész: Történeti és helyzetrajz. II. rész: A protestáns szellem hivatása a magyar nemzet életében. Szövegközti képekkel, rajzokkal gazdagon illusztrálva. Kiadói aranyozott, bordázott gerincű, egészvászon-kötésben
Takáts Adám:Halotti huszon-öt prédikátziók, a' mellyeket öszve-szedett és a' Tekéntetes N. és V. Szilassy László I. Harmadik darab. Pesthenn, 1792, Patzkó Ferentz. Viseltes karton kötésben
XII. Pius élete és válogatott beszédei Írta és a beszédeket fordította: Zigány Miklós és Fényi András. Bp., 1942, Magyar Jövő. 478 p., 22 t. (egészoldalas fotó). Kiadói, aranyozott, címeres egészvászon-kötésben. A gerinc kissé kopottas, a borítótáblákon enyhe foltok.
Egyed Joakim: A keresztény tudományról oktató beszédek. III. kötet. Vác, 1794, Marmarossi Gottlieb Antal. Későbbi aranyozott, bordázott félbőrkötésben.