Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 106

Német Államok / Nürnberg ~1675. Jelzetlen Ag szerelmi medál füllel (15,72g/30,5mm) T:2-,3 ph. German States / Nürnberg ~1675. Ag medal of love with ear, without hallmark. AVFRICHTIGKEIT IN FREUD UND LEYD / EINMAHL 1 NIEMAHL 2 ALLZEIT 3 (15,72g/30,5mm) C:VF,F edge errors
31606.

Német Államok / Nürnberg ~1675. Jelzetlen Ag szerelmi medál füllel (15,72g/30,5mm) T:2-,3 ph. German States / Nürnberg ~1675. Ag medal of love with ear, without hallmark. "AVFRICHTIGKEIT IN FREUD UND LEYD / EINMAHL 1 NIEMAHL 2 ALLZEIT 3 (15,72g/30,5mm) C:VF,F edge errors

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
Németország DN A munka becsülete / Bajor Iparszövetség - A 40 éves hűséges szolgálatért aranyozott, jelzett, részben zománcozott Ag kitüntetés mellszalagon T:2 Germany ND Bavarian Chamber of Industry and Commerce Silver Medal of Honour for 40 Years Loyal Service gilt, hallmarked, partially enamelled Ag decoration with ribbon C:XF
31607.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Német 3. Birodalom ~1935-1945. Női Ifjúsági Birodalmi Munkaszolgálat fém jelvénye, hátoldalán J.B.u.C.o. jelzéssel (45x34mm) T:2 German Third Reich ~1935-1945. Reichsarbeitsdienst der weiblichen Jugend (Female Labor Service) metal badge with J.B.u.C.o. on its back (45x34mm) C:XF
31608.

Német 3. Birodalom ~1935-1945. "Női Ifjúsági Birodalmi Munkaszolgálat" fém jelvénye, hátoldalán "J.B.u.C.o." jelzéssel (45x34mm) T:2 German Third Reich ~1935-1945. "Reichsarbeitsdienst der weiblichen Jugend (Female Labor Service)" metal badge with "J.B.u.C.o." on its back (45x34mm) C:XF

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Német 3. Birodalom 1939. Háborús Érdemérem Br kitüntetés mellszalag nélkül (32mm) T:2 German Third Reich 1939. War Merit Medal Br decoration without ribbon (32mm) C:XF
31609.

Német 3. Birodalom 1939. "Háborús Érdemérem" Br kitüntetés mellszalag nélkül (32mm) T:2 German Third Reich 1939. "War Merit Medal" Br decoration without ribbon (32mm) C:XF

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
NSZK 1970. 1. Nemzetközi Európa-napi Rally - Stuttgart aranyozott, zománcozott fém jelvény nem saját, sérült tokban rögzítve (118mm) T:2 FRG 1970. 1st International Rally to Europe Day - Stuttgart gilt, enamelled metal badge fixed in not town, damaged case (118mm) C:XF
31610.

Kikiáltási ár:
32 000 Ft
86,49
94,12
Olaszország 1952. Viktória / Iskolai Bajnokságok 1952 ezüstözött Br medál. Szign.: Manetti (28mm) T:2,2- ph., ezüstözés lekopott Italy 1952. Victoria / School Championships in 1952 silver plated Br medal. Sign: Manetti (28mm) C:XF,VF edge error, silver plting worn
31611.

Olaszország 1952. "Viktória / Iskolai Bajnokságok 1952" ezüstözött Br medál. Szign.: Manetti (28mm) T:2,2- ph., ezüstözés lekopott Italy 1952. "Victoria / School Championships in 1952" silver plated Br medal. Sign: Manetti (28mm) C:XF,VF edge error, silver plting worn

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Olaszország DN Tu Fortitudo Mea - Te vagy az én erősségem fém gomblyukjelvény LANDI MILANO VIA COMELICO 18 gyártói jelzéssel (30,5x24,5mm) T:2- Italy ND Tu Fortitudo Mea - You are my strength metal button badge with makers mark LANDI MILANO VIA COMELICO 18 (30,5x24,5mm) C:VF
31612.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Svájc ~1930-1940. 27db-os, főleg sport témájú jelvény tétel szalagon T:2,2- Switzerland ~1930-1940. 27pcs of mainly sport badges on ribbon C:XF,VF
31613.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Szovjetunió 1980. Moszkvai olimpia 21db klf sportág Al jelvénye T:2 Soviet Union 1980. Moscow Olympics 21pcs of Al badges of diff sports C:XF
31614.

Szovjetunió 1980. "Moszkvai olimpia" 21db klf sportág Al jelvénye T:2 Soviet Union 1980. "Moscow Olympics" 21pcs of Al badges of diff sports C:XF

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Szovjetunió DN Egészségügyi védelemre kész zománcozott fém jelvény T:2 Soviet Union ND Ready for sanitary defense enamelled metal badge C:XF
31615.

Szovjetunió DN "Egészségügyi védelemre kész" zománcozott fém jelvény T:2 Soviet Union ND "Ready for sanitary defense" enamelled metal badge C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft