3 400 Ft
9,19 EUR, 10,00 USD
György Aladár: A Föld és népei. Népszerű földrajzi és népismei kézikönyv I. kötet. Amerika. Bp., é.n., Mehner Vilmos. Kiadói kopottas-foltos, aranyozott egészvászon-kötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.