13563.
265. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Utazás, városok
3 400 Ft
8,81 EUR, 9,71 USD
György Aladár: A Föld és népei. Népszerű földrajzi és népismei kézikönyv I. kötet. Amerika. Bp., é.n., Mehner Vilmos. Kiadói kopottas-foltos, aranyozott egészvászon-kötésben. Ajándékozási bejegyzéssel.