Dr. Szokolay Leó: Jogi alapismeretek a szociális munkában. Szendy Károly Budapest székesfőváros polgármestere előszavával. Bp., 1944, szerzői kiadás. 431 p. Korabeli, jó állapotú, aranyozott félvászonkötésben. Ritka!
Corpus Juris Hungarici. Magyar Törvénytár: 1929. évi törvénycikkek. Bp., 1930, Franklin. A pótlásokkal együtt. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Berryer válogatott törvényszéki beszédei. Fordította Tóth Lőrinc. Bp., 1887, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott állapotban, pecsételt ex libris-szel.
Magyar Törvénytár. Corpus Juris Hungarici. 1898. évi törvényczikkek. Jegyzetekkel ellátta Dr. Márkus Dezső kir. törvényszéki bíró. Bp., 1899, Franklin. Kiadói kopottas-sérült félbőrkötésben.