Külföldi emlékveretek, plakettek

Tételek száma: 38

Amerikai Egyesült Államok 1893. Világkiállítás Chicago 2xklf Al emlékérem, mindkettő lyukasztott (31,5mm) T:2 USA 1893. Worlds Columbian Exposition Chicago 2xdiff Al medallion, both woth holes (31,5mm) C:XF
31032.

Amerikai Egyesült Államok 1893. "Világkiállítás Chicago" 2xklf Al emlékérem, mindkettő lyukasztott (31,5mm) T:2 USA 1893. "World's Columbian Exposition Chicago" 2xdiff Al medallion, both woth holes (31,5mm) C:XF

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ausztria 1760. II. József és Bourbon Izabella pármai hercegnő jelzetlen Ag emlékérem esküvőjük alkalmából. Szign.: Franz Anton Widemann (6,72g/28mm) T:2,2- ph. Austria 1760. IOSEPH A A ELISAB BOVRB PHILIP HISP INF FILLIA / FELIX CONNVBIVM - CELEBRAT VINDOB/VI OCT MDCCLX unmarked Ag medallion commemorating the marriage of Joseph II and princess Isabella of Parma. Sign.: Franz Anton Widemann (6,72g/28mm) C:XF,VF edge error
31033.

Ausztria 1760. "II. József és Bourbon Izabella pármai hercegnő" jelzetlen Ag emlékérem esküvőjük alkalmából. Szign.: Franz Anton Widemann (6,72g/28mm) T:2,2- ph. Austria 1760. "IOSEPH A A ELISAB BOVRB PHILIP HISP INF FILLIA / FELIX CONNVBIVM - CELEBRAT VINDOB/VI OCT MDCCLX" unmarked Ag medallion commemorating the marriage of Joseph II and princess Isabella of Parma. Sign.: Franz Anton Widemann (6,72g/28mm) C:XF,VF edge error

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Ausztria ~1850. Jelzetlen Ag bérmálási emlékérem. Szign.: DRENTWETT (6,46g/28mm) T:2 ph. Austria ~1850. Ag confirmation medal without hallmark. Sign.: DRENTWETT (6,46g/28mm) C:XF edge error
31034.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
Ausztria 1864. Carl Freiherr von Scheuchenstuel kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Carl Radnitzky (138,98g/69,5mm) T:2- ph. Austria 1864. Carl Freiherr von Scheuchenstuel two-sided Br commemorative medallion CARL FREIHERR V. SCHEUCHENSTEUEL / DEM TREUEN FREUNDE DES BERGWESENS 1864 Sign.: Carl Radnitzky (138,98g/69,5mm) C:VF edge error
31035.

Ausztria 1864. "Carl Freiherr von Scheuchenstuel" kétoldalas Br emlékérem. Szign.: Carl Radnitzky (138,98g/69,5mm) T:2- ph. Austria 1864. "Carl Freiherr von Scheuchenstuel" two-sided Br commemorative medallion "CARL FREIHERR V. SCHEUCHENSTEUEL / DEM TREUEN FREUNDE DES BERGWESENS 1864" Sign.: Carl Radnitzky (138,98g/69,5mm) C:VF edge error

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ausztria 1873. Bécsi világkiállítás aranyozott Br emlékérem J. CHRISTLBAUER gyártói jelzéssel. FRANZ JOSEF I. KAISER V. OESTERREICH / WELTAUSSTELLUNG PALLAST 1873. Szign.: H. STROBEL T:2 aranyozás lekopott Austria 1873. World exhibition of Vienna gilt Br commemorative medallion with makers mark J. CHRISTLBAUER. FRANZ JOSEF I. KAISER V. OESTERREICH / WELTAUSSTELLUNG PALLAST 1873. Sign.: H. STROBEL C:XF gilding worn
31036.

Ausztria 1873. "Bécsi világkiállítás" aranyozott Br emlékérem "J. CHRISTLBAUER" gyártói jelzéssel. "FRANZ JOSEF I. KAISER V. OESTERREICH / WELTAUSSTELLUNG PALLAST 1873". Szign.: H. STROBEL T:2 aranyozás lekopott Austria 1873. "World exhibition of Vienna" gilt Br commemorative medallion with makers mark "J. CHRISTLBAUER". "FRANZ JOSEF I. KAISER V. OESTERREICH / WELTAUSSTELLUNG PALLAST 1873". Sign.: H. STROBEL C:XF gilding worn

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Osztrák-Magyar Monarchia 1898. Ferenc József uralkodásának 50. évfordulója Br emlékérem (28mm) T:2- ph. Austro-Hungarian Monarchy 1898. 50th Anniversary of Franz Josephs Reign Br medal (28mm) C:VF edge error
31037.

Osztrák-Magyar Monarchia 1898. "Ferenc József uralkodásának 50. évfordulója" Br emlékérem (28mm) T:2- ph. Austro-Hungarian Monarchy 1898. "50th Anniversary of Franz Joseph's Reign" Br medal (28mm) C:VF edge error

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Ausztria 1967. Ezüstözött Br naptár emlékérem. Szign.: Köttenstorfer (40mm) T:2 Austria 1967. Silver plated Br calendar medallion. Sign.: Köttenstorfer (40mm) C:XF
31038.

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Belgium 1910. Iparkiállítás Brüsszel fém érem. Szign.: Wiener (32mm) T:2 karc Belgium 1910. Industrial Exposition Brussels metal medallion. Sign.: Wiener (32mm) C:XF scratched
31039.

Belgium 1910. "Iparkiállítás Brüsszel" fém érem. Szign.: Wiener (32mm) T:2 karc Belgium 1910. "Industrial Exposition Brussels" metal medallion. Sign.: Wiener (32mm) C:XF scratched

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Franciaország DN Párizsi Pénzverde / Notre Dame Cu turista zseton (34mm) + Amerikai Egyesült Államok 1976. Schenectady 1776-1976 Br emlékérem (38mm) T:2,1- France ND Paris Mint / Notre Dame Cu tourist token (34mm) + USA 1976. Schenectady 1776-1976 Br commemorative medallion (38mm) C::XF,AU
31040.

Franciaország DN "Párizsi Pénzverde / Notre Dame" Cu turista zseton (34mm) + Amerikai Egyesült Államok 1976. "Schenectady 1776-1976" Br emlékérem (38mm) T:2,1- France ND "Paris Mint / Notre Dame" Cu tourist token (34mm) + USA 1976. "Schenectady 1776-1976" Br commemorative medallion (38mm) C::XF,AU

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Franciaország DN Párizsi Pénzverde / Hadtörténeti Múzeum + Notre Dame Cu turista zsetonok (2x) (34mm) T:2 France ND Paris Mint / Military History Museum + Notre Dame Cu tourist token (2x) (34mm) C:XF
31041.

Franciaország DN "Párizsi Pénzverde / Hadtörténeti Múzeum + Notre Dame" Cu turista zsetonok (2x) (34mm) T:2 France ND "Paris Mint / Military History Museum + Notre Dame" Cu tourist token (2x) (34mm) C:XF

Kikiáltási ár:
800 Ft
India 1986. Kejriwal Kunj 1986 New Delhi Grah Pravesh jelzetlen aranyozott Ag emlékérem (10.08g/32mm) T:2 India 1986. Kejriwal Kunj 1986 New Delhi Grah Pravesh gold plated silver commemorative medallion without hallmark (10.08g/32mm) C:XF
31042.

India 1986. "Kejriwal Kunj 1986 New Delhi Grah Pravesh" jelzetlen aranyozott Ag emlékérem (10.08g/32mm) T:2 India 1986. "Kejriwal Kunj 1986 New Delhi Grah Pravesh" gold plated silver commemorative medallion without hallmark (10.08g/32mm) C:XF

Kikiáltási ár:
500 Ft
1,35
1,47
Kanada ~1970. Manitoba 1870 Cu zseton (31,5mm) T:2,2- ph. Canada ~1970. Manitoba 1870 Cu tokne (31,5mm) V:XF,VF edge error
31043.

Kanada ~1970. "Manitoba 1870" Cu zseton (31,5mm) T:2,2- ph. Canada ~1970. "Manitoba 1870" Cu tokne (31,5mm) V:XF,VF edge error

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft