Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 49

A Magyar Festészet Mesterei 1-26. kötet. Komplett! Bp., 2006-2010, Kossuth Kiadó. Kiadói modern keménykötésben. A sorozat kötetei: 1. Szinyei Merse Pál 2. Munkácsy Mihály 3. Székely Bertalan 4. Paál László 5. Zichy Mihály 6. Ferenczy Károly 7. Rippl-Rónai József 8. Lotz Károly 9. Vaszary János 10. Barabás Miklós 11. Czóbel Béla 12. Csontváry Kosztka Tivadar 13. id. Markó Károly 14. Benczúr Gyula 15. Mednyánszky László 16. Kondor Béla 17. Aba-Novák Vilmos 18. Egry József 19. Derkovits Gyula 20. Vajda Lajos 21. Gulácsy Lajos 22. Bernáth Aurél 23. Szőnyi István 24. Csók István 25. Barcsay Jenő 26. Iványi-Grünwald Béla
13591.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
17
Világhíres Festők 1-11. kötet. Bp., 2006-2010, Kossuth Kiadó. Kiadói modern keménykötésben. sorozat kötetei: 1. Botticelli 2. Van Gogh 3. Leonardo da Vinci 4. Gauguin 5. Renoir 6. Klimt 7. Turner 8. Monet 9. El Greco 10. Cézanne 11. Picasso
13592.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Rexa Dezső: A Nemzeti Színház megnyitásának története.. Bp. 1927. Pest vármegye (Egyetemi ny.) 99 l. 17 l. 1 mell. (27 l.) A mű 1000 példányban jelent meg. A melléklet Vörösmarty Mihály Árpád ébredése című, a pesti magyar színház megnyitásának ünnepére írt előjátékának hasonmás kiadása. Kissé megviselt állapotban, hozzá még néhány, a témához tartozó újságkivágással
13593.

Rexa Dezső: A Nemzeti Színház megnyitásának története.. Bp. 1927. Pest vármegye (Egyetemi ny.) 99 l. 17 l. 1 mell. (27 l.) A mű 1000 példányban jelent meg. A melléklet Vörösmarty Mihály Árpád' ébredése című, a pesti magyar színház megnyitásának ünnepére írt előjátékának hasonmás kiadása. Kissé megviselt állapotban, hozzá még néhány, a témához tartozó újságkivágással

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13594.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Zádor István 7 darab eredeti rézkarca Jeruzsálemről. Számozott album. Szolnok, 1995. Viktoria Kft. 1 lev. 7 t. (rézkarcok). 14 hártyapapír előzékkel. A rézkarcokat sokszorosította Pataky Béla grafikusművész, az albumokat készítette Tarapcsik Sándor könyvkötészete, Kecskemét. Aranyozott, díszes műbőr mappában. Számozott, alacsony sorszámú példány (058. sz.)
13595.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
19
Az Iparművészeti Múzeum gyűjteményei. Szerk. Miklós Pál. Bp., 1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval.
13596.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Russian Applied Art: Eighteenth to Early Twentieth Century E. Ivanovna. Leningrád, 1976, Aurora Art. Kiadói modern keménykötésben, védőtokban.
13598.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ujvári Béla: Domanovszky Endre. Bp., 1976, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval.
13599.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kernács Gabriella: Farkas István. Bp., 1980, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval.
13600.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Philipp Clarisse: Czóbel Béla. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval.
13601.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Passuth Krisztina: Márffy Ödön. Bp., 1978, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval.
13602.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Aradi Nóra: Fényes Adolf. Bp., 1979, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, borítóval.
13603.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft