Könyvek: Tudomány és technika

Tételek száma: 143

Dr. Magyary-Kossa Gyula: Magyar orvosi emlékek. Értekezések a magyar orvostörténelem köréből I-IV. kötet. Bp., 1929-1940. M. Orvosi Könyvkiadó Társulat - Eggenberger. M. Orvosi Könyvkiadó Társulat Könyvtára CXX-CXXII-CXXVIII-CLXVIII. kötet. Egységes kiadói egészvászon-kötésben, kisebb sérüléssel a gerincen. A kötetekben több helyütt aláhúzások, bejegyzések.
14256.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
A nő mint háziorvos. Az egészség ápolásának kézikönyve. Fischer-Dückelmann Anna nyomán közrebocsájtotta, előszóval és jegyzetekkel ellátta Hugonnai Vilma I-II. köt. Bp., 1907, Minerva. VIII, 447 l. 15 t.; 344 l. 17 t. A melléklet benne van. Rendkívül gazdag szövegközti képanyaggal. A táblák és a melléklet színesek. Festett, aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, kifejezetten szép állapotban.
14257.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Az időjárás. Több idevágó munka nyomán összeállította Heller Ágost.. Bp., 1888, K. M. Természettudományi Társulat. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben.
14258.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Reinke-Tellyesniczky: Az emberboncolástan tanulókönyve. Bp., 1919. Universitas. XV+677 p. Második kiadás! Korabeli, aranyozott gerincű egészvászon-kötésben, jó állapotban.
14259.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
dr. Székely István: Ösztön és ész. Az állat és ember összehasonlító psychologiája I-II. Nagyvárad, 1897, Szent-László Nyomda. Korabeli kopottas, kissé foltos félvászonkötésben, az eredeti papírborítók felragasztva.
14260.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
14261.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. 1200 oldal, 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói, kopottas gerincű egészvászon-kötésben.
14262.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
A Pesti Hírlap Lexikona. A mindennapi élet és az összes ismeretek kézikönyve egy kötetben A-Z. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon kötésben, szép állapotban. A kihajtható mellékletek közül egy sérült, egy javított.
14263.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Raoul Francé: Az élet könyve. Fordította Lambrecht Kálmán. Bp., é.n., Dante. 586 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötésben.
14264.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Th. H. Van De Velde: A tökéletes házasság élettana és megvalósítása. Fordította: Feldmann Sándor dr. Budapest, 1928, Rozsnyai Károly. Kiadói egészvászon-kötésben.
14265.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Henry Bedingfeld, Peter Gwynn-Jones: Címertan.  Keménykötésben illusztrált fedőborítóval.
14266.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Dr. Hettner Alfréd: A leíró földrajz alapvonalai. I-II. Fordította Dr. Littke Aurél. Bp., 1925-26, KMENy. Kiadói, kissé kopottas félvászon-kötésben.
14267.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft