Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 60

Magyarország művészeti emlékei. I-III. Szerk.: Gerevich Tibor. Bp. 1938-1939. Műemlékek Orsz. Biz. Kiadói, kopottas, gerincén sérült félbőrkötésben.
14166.

Kikiáltási ár:
24 000 Ft
64,86
70,59
George Buday: Book of ballads. Original woodcuts. Gyoma, 1934, Kner Izidor. Kiadói papírkötés, vágatlan példány / paperback, good condition
14167.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft
32,43
35,29
George Budays Third Little Book. A Christmas Keepsake. London. Kiadói papírkötés, jó állapotban. / paperback, good condition
14168.

George Buday's Third Little Book. A Christmas Keepsake. London. Kiadói papírkötés, jó állapotban. / paperback, good condition

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Ludwig Danckert: Directory of European porcelain. London, 2004, Robert Halle. Illusztrált kiadói karton kötésben fedőborítóval.
14169.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Vásárhelyi Z. Emil: Erdélyi művészek. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. 134 p. LXIV. t. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
14170.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Hevesy Iván: Magyar tájképek. Hevesy Iván fényképei. A magyar táj és a magyar tájkép. Gyoma, 1941, Kner Izidor. 42 l+ 5 lev.+12 kétoldalas tábla. Kiadói félvászon kötésben. Dedikált példány!
14171.

Törölve
Moholy-Nagy. Documentary Monograph. Edited by Richard Kostelanetz. New York, 1970, Praeger. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
14172.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
Korniss Péter: Magyarország Európa szívében. Budapest, é.n., Officina Nova. Kiadói egészvászon kötésben illusztrált fedőborítóval.
14173.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
David Battie: Sothebys concise encyclopedia of porcelain. London, 1990, Conran Octopus Limited. Karton kötésben fedőborítóval.
14174.

David Battie: Sotheby's concise encyclopedia of porcelain. London, 1990, Conran Octopus Limited. Karton kötésben fedőborítóval.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
9
Varjú Elemér: Magyar várak. Ungarische Burgen. Hungarian Fortresses. Bp., é.n., Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Magyar, német, francia és angol nyelvű kísérő szöveggel; rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötésben, a kötéstáblán címkével, jó állapotban. Egy lap margóján orosz nyelvű tintás bejegyzés.
14175.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Az Országos Magyar Képzőművészeti Társulat Évkönyve az 1929. évre. Bp., 1929, Orsz. Magyar Képzőműv. Társ. Athenaeum ny. IV+190 p. Szövegközti és egész oldalas képekkel gazdagon illusztrálva Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben.
14176.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
A magyaros ízlés. Szemelvények a magyar háziipar, népművészet és iparművészet formakincséből. Összegyűjtötte Czakó Elemér és Györgyi Kálmán. Bp., 1930, Könyvbarátok Szöv. (K.M. Egyetemi ny.) 220 p. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói egészvászon kötésben, gerincén aranyozott címfelirattal, a kötéstáblán vignettával.
14177.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft