Prohászka Ottokár Összegyűjtött munkái II-V., VII-VIII., X-XXV. kötet: A keresztény bűnbánat és bűnbocsánat; Fold és ég I-II.; A diadalmas világnézet; Elmélkedések az evangéliumról II.; Magasságok fele; Korunk lelke; Kultúra és terror; Ünnepnapok; Élet igéi I.; Az elme útjain; Hit és ész; Utak és állomások; Élet igéi II. - Az Úr ünnepei; Élet igéi III.; Új elmélkedések; Az Úr házáért; Az igazság napszámában; Iránytű; Soliloquia I.; Soliloquia II. - Élet kenyere; Sion hegyen - Tartalommutató. Bp., 1927-1928, Szent István Társulat. Díszes, aranyozott vászonkötésben, kötetenként változó, de nagyrészt jó állapotban.
Juvenis innocens et modestus ad imitandum studiosae juventuti propositus. Nagyszombat, 1730, Bibliotheca Catechetica. Sérült kartonált papírkötésben, a címlap egy része hiányzik.
Egyed Joakim: A keresztény tudományról oktató beszédek. III. kötet. Vác, 1794, Marmarossi Gottlieb Antal. Későbbi aranyozott, bordázott félbőrkötésben.
4 db vallási témájú könyv: Szent Biblia, azaz ... Szent írás ... magyarra fordította Károli Gáspár. Bp., 1950, Magyarországi Református Egyház Egyetemes Konventje.; Üdvözlégy, Mária! Gyöngybetűs ima- és énekeskönyv. Bp., 1915, Magyar Kórus.; Örökimádás. A legméltóságosabb Oltáriszentség imakönyve. Bp., 1937, Szent István Társulat.; Szent keresztúti és más ájtatossági gyakorlások Krisztus Jézus kínszenvedéséről és haláláról. Bp., [1926], Szent István Társulat. Példányonként változó, nagyrészt jó állapotban.