Pilsudski József: 1920. Válasz M. Tuchaczewski: című hadtörténelmi tanulmányára.
Budapest, 1934, Franklin. 1 t. címkép + 231 p. + 8 melléklet (ebből 7 kihajtható), számos szövegközt i illusztrációval. Kissé kopottas, elszíneződött kiadói papírkötésben.
Katonai nevelés, tisztképzés, hadtörténelem. Szerk. dr. Kocsis Bernát Bp., 1988, Zrínyi Katonai Kiadó, 635 p. Kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban.
Landor Tivadar (szerk.): A Nagy Háború írásban és képben. Első rész: Északon és délen. III. kötet. Bp., é. n., Athenaeum. Kiadói illusztrált, aranyozott egészvászon-kötésben, kifejezetten szép állapotban.
Vitézek évkönyve. Szerkeszti: Pekár Gyula. I. évfolyam. Bp., 1927, Pallas 263 p. 20 t. A Vitézi Rend tagjainak névsorával. Aranyozott kiadói egészvászon-kötésben, jó állapotban. A gerincén apróbb sérüléssel.
Szovjet repülés, Sztálini repülés. Cikkgyűjtemény a parancsnokok és pártpolitikai munkások számára. Bp., 1950, Honvédelmi Minisztérium. 128 p. Kiadói papírkötésben. Az utolsó lapon apró sérülés.