Dr: Angyal Pál A magyar büntetőjog kézikönyve I-III.
A becsület védelméről, Az ember élete elleni bűncselekmények és a párviadal, A testi sértés és a közegészség elleni bűntettek és vétségek
Bp., 1928, Athenaeum. XV. 120+120+100 p.
Korabeli igényes félvászon-kötésben. Az újrakötéskor a címlapokat kihagyták.
[K. Nagy Sándor]: [Ne bántsd az állatot. Az állatvédő törvények példákban]. [Bp.], [1909], Franklin. Kissé kopott félvászon kötésben, címlapja és több lapja hiányzik.
Okiratminták gyűjteménye a vonatkozó beadványmintákkal és magyarázó jegyzetekkel. Összeáll. Stiassny József. Bp., [1942], Székely Nyomda és Könyvkiadó Vállalat (Uránia jogi és gazdasági könyvtár). Kissé kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
Az 1892-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1892, M. Kir. Belügyministerium (Nágel Ottó bizománya). A "Magyar Királyi Belügy Minister" pecsétjével. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
A Népszövetség alapító okmánya / Conditions de paix des Puissances Allieées et Associeées: reproduction compleéte du texte officie; avec carte des territoires á ceéder. Socieéteé Allemande pour une Ligue des Nations. Berlin(?), Engelmann, 1919. Félvászon kötésben. Ceruzás tulajdonosi bejegyzésekkel / half linen binding