Virág Tételek száma: 30
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1282313
23294
260
Flowers, floral cards
KĂŠpeslapok
T2
Blue flowers in a basket, Meissner & Buch Künstlerpostkarten Serie 2285, litho 1257587
23295
260
Flowers, floral cards
KĂŠpeslapok
T2
Flowers, G.O.M. 1255. litho s: C. Klein 1257551
23296
260
Flowers, floral cards
KĂŠpeslapok
T2
Flowers, G.O.M. 1263. litho s: C. Klein 1283202
23297
260
Flowers, floral cards
KĂŠpeslapok
T2/3
Flower, Theo. Stroefer's Kunstverlag Aquarell-Postkarte Serie XXXVI. (Blumen) No. 4. litho (EK) 1283262
23298
260
Flowers, floral cards
KĂŠpeslapok
T2
1283266
23299
260
Flowers, floral cards
KĂŠpeslapok
T3
Flowers, keyhole, litho (EB) 1249756
23300
260
Flowers, floral cards
KĂŠpeslapok
T2/3
1899 Roses, Gebrüder Obpacher Serie 29. No. 18129. litho (EK) 1249773
23301
260
Flowers, floral cards
KĂŠpeslapok
T2/3
1249775
23302
260
Flowers, floral cards
KĂŠpeslapok
T2/3
1242959
23303
260
Flowers, floral cards
KĂŠpeslapok
T2
Flower greeting card, Meissner & Buch Künstler-Postkarten Serie 1072. litho 1242952
23304
260
Flowers, floral cards
KĂŠpeslapok
T2/3
1243715
23305
260
Flowers, floral cards
KĂŠpeslapok
T2
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft