Szobrok, kisplasztikák, plakettek Tételek száma: 17
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1285926
11049
260
Sculptures, statuettes, plaques
Héra József (1976- ): Szív. Márvány, jelzett, 8×8 cm 1286014
11050
260
Nefertiti fejszobra, alabástrom, jelzés nélkül, m: 11 cm 998967
11051
260
Pedery-Hunt Dóra (1913-2008): Önarckép. Bronz plakett, jelzett, hátoldalán" Reményi Józsefnek szeretettel", d:8,5 cm /Dora de Pedery-Hunt Hungarian-Canadian sculptor, self-portrait, bronze plaque 1283473
11052
260
24000
Héra József (1976- ): Integető. Gránit, jelzett, talapzaton, m:27 cm 1281084
11054
260
Bronz sas, jelzés nélkül, m:15 cm, h:10 cm 1286027
11055
260
A haldokló Achilles, alabástrom szobor, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 16 cm 1286039
11056
260
Milói Venus, alabástrom szobor, jelzés nélkül, kopásnyomokkal, m: 24 cm 1286042
11057
260
Milói Venus, műgyanta szobor, jelzés nélkül, pecséttel, "Aphrodité" felirattal, kopásnyomokkal, m: 24 cm 1286061
11058
260
3 db nevető Buddha-szobor, műgyanta, különböző méretben 1286078
11059
260
Ülő Buddha, műgyanta szobor, jelzés nélkül, m: 13 cm 1134950
11060
260
15000
Beszédes János László (1874-1922): Borozgató. Bronzírózott gipsz, jelzett, apró hibákkal, m:53 cm 1285938
11061
260
11000
Héra József (1976- ): Angyal, fehér márvány, jelzett, m: 13 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft