Porcelán Tételek száma: 66
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1258124
11109
260
Herendi Rothschild mintás csészealj (2db), jelzett (koronás), kézzel festett, kopott aranyozás, d:13,5 cm (2×) 1268720
11110
260
Herendi Viktória mintás díszváza, kézzel festett, jelzett, kopott aranyozás, m:33 cm 1193500
11111
260
Herendi akt tükörrel (tervező:Szilágyi Nagy István), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:23,5 cm 1281482
11112
260
2 db Herendi japán gyerekfigura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 8,5 ill. 12,5 cm 1281484
11113
260
Herendi madárka, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:7 cm 1283067
11114
260
Herendi rózsmintás porcelán tapper, kézzel festett, sérült, 12x7x7 cm 1284899
11115
260
Herendi zöld virágmintás porcelán leveses tálak, jelzettek, hibátlanok, 5 db, d: 26 cm 1284935
11116
260
Herendi színes virágmintás porcelán lapos tányér, jelzett, hajszálrepedéssel, d: 26 cm 1284931
11117
260
Herendi színes virág- és madármintás porcelán leveses tál, jelzett, hajszálrepedéssel, d: 26 cm 1284928
11118
260
Herendi zöld virágmintás porcelán leveses tál, jelzett, hibátlan, d: 26 cm 1284873
11119
260
Herendi virágmintás porcelán bonbonier, sérüléssel, jelzett, d: 12 cm, m: 6 cm 1284830
11120
260
Herendi virágmintás porcelán bonbonier, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 6,5 cm, d: 9,5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft