Festmények és grafikák Tételek száma: 239
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1281691
260
AM jelzéssel: Idős asszony portré. Tempera, papír, 43×38 cm 1284295
10001
260
Anna jelzéssel: Asztali csendélet. Olaj, karton, 31×40 cm 1283982
10002
260
Antal Irén (1903-1999): Nagymaros. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×49 cm 1281617
10003
260
Ábrahám Rafael (1929-): Templom torony. Színes linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 44×27 cm 1283279
10004
260
Bach jelzéssel: Virágcsokor. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 21×14 cm 1281556
10005
260
11000
Balla jelzéssel: Téli táj házakkal. Olaj, vászon, 33×55 cm 1281947
10006
260
Barócsi Edit Katalin (?-?): Korok, rézkarc, számozott: 25/6, jelzett, papír, keretben, 18x13cm 1214863
10007
260
Basky jelzéssel: Női arc. Vegyes technika, karton, keretben, 42×29 cm 1192164
10008
260
Bálint jelzéssel: Virágzó fák. Olaj, vászon (hibás), keretben, 15×20 cm 1192327
10009
260
Bánáti jelzéssel: Templom torony. Akvarell, papír, üvegezett keretben, 17×24 cm 1286093
10010
260
Bánfi jelzéssel: Balatoni vitorlás verseny. Olaj, karton, üvegezett keretben, 22×32 cm 1286091
10011
260
Bánfi jelzéssel: Balatoni móló vitorlásokkal. Olaj, karton, üvegezett keretben, 22×32 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft