Könyvek: Jog

Tételek száma: 17

Edvi Illés Károly: A magyar büntetőtörvénykönyv magyarázata. I-II köt. A III. kötet hiányzik. Harmadik, teljesen átdolgozott kiadás. Bp. 1909. Révai. Kiadói, enyhén kopottas egészvászon-kötésben.
13534.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
dr. Angyal Pál: A magyar büntetőeljárásjog tankönyve. I-II. Bp., 1915-1917. Athenaeum. Korabeli kopottas, aranyozott egészvászon-kötésben. Gerincén apró sérülés.
13535.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
10
Matthias Vuchetich: Institutiones Iuris Criminalis Hungarici in usum Academiarum Regni Hungariae... Budae, 1819, Universitatis Hungaricae. Korabeli, kopottas félvászonkötésben.
13536.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Pauler Tivadar: Jog és államtudományok encyclopaediája. Negyedik javított és bővített kiadás. Pest, 1871. Athenaeum 365 p. Korabeli egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13537.

Pauler Tivadar: Jog és államtudományok encyclopaediája. Negyedik javított és bővített kiadás. Pest, 1871. "Athenaeum" 365 p. Korabeli egészvászon-kötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
18
Dr. Angyal Pál: Szemérem elleni buntettek és vétségek. A magyar büntetojog kézikönyve XIV. Bp., 1937, Attila nyomda 192 p. Korabeli, amatőr vászonkötésben. Az eredeti papírborító beragasztva.
13538.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
13539.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Mozley & Whiteleys Law Dictionary. Eleventh Edition. Edited by E.R. Hardy Ivamy. London, 1993, Butterworths. 296 p. Kiadói papírkötésben. / Paperback edition in good condition.
13540.

Mozley & Whiteley's Law Dictionary. Eleventh Edition. Edited by E.R. Hardy Ivamy. London, 1993, Butterworths. 296 p. Kiadói papírkötésben. / Paperback edition in good condition.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Controversies in Criminal Law. Philosophical Essays on Responsibility and Procedure. Edited by Michael J. Gorr and Sterling Harwood. Boulder, 1992, Westview. 272 p. Kiadói papírkötésben. / Paperback edition in good condition.
13541.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A Magyar általános polgári törvénykönyv tervezetének főkérdéseire vonatkozó bizottsági tárgyalások. I. Személyjog. Családjog. Budapest, 1909, Grill Károly. Foltos kiadói egészvászon kötésben.
13542.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Berryer válogatott törvényszéki beszédei. Fordította Tóth Lőrinc. Bp., 1887, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott állapotban, pecsételt ex libris-szel.
13543.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Mazsáry Béla: A magyar italmérés gyakorlata a jövedéki törvény megalkotásáig (1367-1888). Magyar és erdélyi törvények, városi jogok, törvényhatósági statutumok és gazdasági utasítások határozmányai. Összegyűjtötte, a latin és régi német szöveget magyarra fordította: Mazsáry Béla. Bp., 1941, Budapesti Szállodások és Vendéglősök Ipartestülete. (Merkantil-ny.). 448 p. Kissé sérült-hiányos kiadói papírkötésben.
13544.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Dr. Angyal Pál - Dr. Isaák Gyula: Büntető törvénykönyv I-II. Bp., 1937, Grill K. Kiadói sérült-hiányos egészvászonkötésben, laza kötéssel.
13545.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft