Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 52

Ortutay Gyula A magyar népművészet. 1-2. köt. 1. köt. A csonka haza. 2. köt. Erdély. Bp., 1941, Franklin. 388 l. 32 t. + 308 l. 32 t. (színes) Rendkívül gazdag szövegközti és egészoldalas képanyaggal. Kiadói, enyhén laza egészvászon-kötésben.
13641.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Bp., 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói, enyhén kopottas félvászonkötésben, jó állapotban. Számos képpel.
13642.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Bp., é.n., Egyetemi Nyomda. Számos képpel. Kiadói kopottas, kissé foltos félbőrkötésben.
13643.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Homér Lajos: A bútorok története Egyiptomtól napjainkig. Első kiadás! Bp., 1944., Muzsa. 117 p. 184 t. képanyag. Kiadói kopottas, gerincén sérült félvászonkötésben.
13644.

Homér Lajos: A bútorok története Egyiptomtól napjainkig. Első kiadás! Bp., 1944., "Muzsa". 117 p. 184 t. képanyag. Kiadói kopottas, gerincén sérült félvászonkötésben.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Pasteiner Gyula: A művészetek története. A legrégibb időktől napjainkig. 352 ábra a szövegben. Bp., 1885, Franklin-Társulat. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
13645.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Lyka Károly: Nemzeti romantika. Magyar művészet 1850-1867. Bp., 1942. Singer-Wolfner. 348 p. Aranyozott kiadói félvászonkötésben.
13646.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Császár Imre: A művészetről. Bp., 1894, Nágel Ottó b. 133 p. Korabeli félvászonkötésben.
13647.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Goethe: A napló. Forditotta Kosztolányi Dezső. Hermann Lipót négy kőrajzával. Számozott. Bp., 1924. Genius. 32 lev. (levélszámozáson belül négy rajzzal). Korabeli félbőrkötésben.
13648.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Vincent van Gogh levelei. Ford. és bev. Éber László. Bp, 1924, Amicus. 145 p. 9 t. Korabeli egészvászon-kötésben, jó állapotban.
13649.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Nagy Balogh János élete és művészete (1874-1919). Egy ismeretlenül élt festő emlékkönyve. Szerk. Elek Artúr. Bp., 1922, Amicus. 68 p., 15 t. (beragasztott képek). Számos szövegközti és egész oldalas rajzzal illusztrálva. 500 számozott példány készült, jelen példány számozatlan.
13650.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Hekler Antal: A magyar művészet története. Bp., 1933, Magyar Könyvbarátok kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben.
13651.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Varga Imre szobrászművész 70 éves. Bp., 1993. DEDIKÁLT! Kiadói papírkötés, jó állapotban.
13652.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft