Amerikai Egyesült Államok DN "1877. 50$" aranyozott fém emlékérem (51mm) T:PP ujjlenyomat, ph.
USA ND "1877. 50 Dollars" gilt metal medallion (51mm) C:PP fingerprint, edge error
Ausztria 1875. 1Fl "1000 méter elérése a pribram-i bányában" jelzett Cu replika T:1-
Austria 1875. 1 Florin "1000 Meters Depth reached in the Pribram mine" marked Cu replica C:AU