A szemészet kézikönyve I-III. Szerkesztette Grósz Emil és Hoor Károly. Több mint 800 szövegközti ábrával. Bp., 1910, Franklin-Társulat. 1027+877+824 p. Kiadói kopottas félvászonkötésben.
Kiss-Szentágothai: Az ember anatómiájának atlasza. I-III. Bp., 1959-64, Medicina. Kiadói félvászonkötésben. A kötetekben több helyütt aláhúzások, bejegyzések.
1933 - A Magyar Orvosok Tudományos Egyesületeinek Szövetsége - A magyar orvosi nagyhét harmadik ülésszakának jegyzőkönyve. Bp., 1933. MORTESZ. 294 p. Korabeli kissé foltos egészvászon-kötésben, tulajdonosi pecséttel. A címlap hiányzik.
Dolgozatok a Budapesti Királyi Magyar Pázmány Péter Tudományegyetem II. sz. sebészeti klinikájáról. Szerkeszti Bakay Lajos. Bp., 1929, Egyetemi Nyomda. 236 p. Korabeli, kissé megvetemedett egészvászon-kötésben.
Landsberg-Schäffer-Sonne: Der Brückenbau. Handbuch der Ingenieurwissenschaften. II. kötet. Leipzig, 1903, Wilhelm Engelmann. 371 p. A mellékletek megvannak. Kiadói kopottas, gerincén sérült félbőrkötésben.