Könyvek: Jog

Tételek száma: 24

13434.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
A magyar törvények zsebkiadása 1836-61. Országgyülési törvényczikkek. Pest, 1862., Lampel Róbert. Kiadói, dúsan aranyozott, egészvászon-kötésben, nemzetiszínű lapszéllel. Az előzéklap hiányzik, a táblák kötését belülről megerősítették. Ritka!
13435.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
dr. Stiassny József: A mindennapi élet jogi problémái. Bp., é.n. Székely nyomda. Aranyozott egészvászon kötésben
13436.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
13437.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
13438.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Az 1892-dik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1892, M. Kir. Belügyministerium (Nágel Ottó bizománya). A Magyar Királyi Belügy Minister pecsétjével. Korabeli kopottas félvászonkötésben.
13439.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Szende Péter Pál: A kereskedelmi törvény kézikönyve. Bp., 1927, Grill k. 1036 p. Kiadói egészvászon-kötésben.
13440.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Az 1877-ik évi törvények gyűjteménye. Bp., 1877, Lampel R. Díszes, aranyozott vászonkötésben, jó állapotban.
13441.

Kikiáltási ár:
6 500 Ft
17,57
19,12
Magyarországi Rendeletek Tára 1929/I., 1930, valamint Az 1935. évi Törvények gyűjteménye. Kiadói egészvászonkötésben, viseletes állapotban. A kötésvászon ázott, sérült, lejár a könyvtestről.
13442.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Dósa Elek: Erdélyhoni jogtudomány, melyet az alkotmányos Erdélyhonban az 1000-dik év olta törvényrendszerben költ, s az 1849-dik évig érvényességgel birt törvények és szokások szerint. I. könyv: Erdélyhoni közjogtan. Kolozsvár, 1861, Gámán János k. 244 p. Korabeli félvászonkötésben, a lapok nedvességtől enyhén hullámosak.
13443.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Manuale procuratorum, et causantium : complectens processus in jure Hungarico occurrentes, ordine alphabetico exprimens instituta, quo quis actor, contra quem incattum, coram quo judice procendendum, quidve probandum habeat, ut objectum processus assequatur, adjectis nonnullis observationibus Manuale procuratorum, et causantium keresése címként Pestini,1828, Füskúti Landerer. Korabeli félbőr kötésben.
13444.

Manuale procuratorum, et causantium : complectens processus in jure Hungarico occurrentes, ordine alphabetico exprimens instituta, quo quis actor, contra quem incattum, coram quo judice procendendum, quidve probandum habeat, ut objectum processus assequatur, adjectis nonnullis observationibus "Manuale procuratorum, et causantium" keresése címként Pestini,1828, Füskúti Landerer. Korabeli félbőr kötésben.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zlinszky Imre: A magyar örökösödési jog és az európai jogfejlődés. Bp. 1877. Athenaeum. Aranyozott gerincű félvászon kötésben.
13445.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft