1930 Bp., Aloisio Sincero pápai legátus, aki részt vett a Szent Imre-év rendezvényein, távozik a Károlyi-palotából, pecséttel jelzett, feliratozott fotó, 23x17 cm 1930 Budapest, Hungary, Aloisio Sincero papal legate, 23x17 cm
1979 Judith Blegen és Luciano Pavarotti a Rigolettoban, fotó verzón feliratozva, 20x25cm /1979 Judith Blegen and the Luciano Pavarotti in the Rigoletto,Labeled photo, 20x25cm
cca 1973 A Detroiti Magyar Tánccsoport tagjai a Magyar Népi Együttes székházában próbálnak. 3 db fotó. Novotta Ferenc felvételei. A hátoldalon pecséttel jelzettek.
Széher Mihály (1817-1889): ügyvéd, királyi tanácsos. Pest, Buda és Óbuda egyesítésének legnagyobb szorgalmazója. 1870-1873-ig a Fővárosi Közmunkák Tanácsának elnöke, 1873-1884 között a fővárosi törvényhatóság tagja. Nagyméretű eredeti fotó 17x30 cm
Hegedüs Sándor (1847-1906.) magyar újságíró, miniszter, a Magyar Tudományos Akadémia tagja. a dolgozószobájában nagyméretű fotó. Üvegezett fa keretben. 24x18 cm