Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 341

Óra-mutató. Jóakaratú hitfeleinek mutogatja Fáy András. Pest, 1842, Trattner és Károlyi, XII, 149 p. Ritka első kiadás. A kiadói papírborító címlapja hiányzik, egyébként jó állapotban.
13495.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Ujabb kori ismeretek tára. Tudományok és politikai társas élet encyclopaediája. VI. kötet. Pesten, 1855, Heckenast. 626 p. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
13496.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Arany János hátrahagyott iratai és levelezése. I-III. kötet. A IV. kötet hiányzik. Bp., 1888, Ráth Mór. Kiadói, festett, aranyozott egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel. Kimondottan szép, dekoratív példányok.
13497.

Kikiáltási ár:
26 000 Ft
70,27
76,47
Tolsztoj Leó gróf: Kiáltvány az emberiséghez. Bp., 1904, Vass József könyváruháza. 54 p. Kiadói, gerincén sérült papírkötésben.
13498.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
M. T. Ciceronis: XII. Orationes Selectae. Lipsiae, 1721, Weidmann. Korabeli, sérült-hiányos bőrkötésben.
13499.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
13500.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Wojticzky Gyula: Iramok hátán. Versek. Cluj-Kolozsvár, 1927, Radio. Cultura ny. 176 p. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
13501.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Várnay Dea. Idők és szerelmek. Bp., 1999, szerzői kiadás. 41 p. Kiadói papírkötésben. Számozott, dedikált példány!
13502.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Udud István: Remény, ne hagyj el! Versek és visszaemlékezések. Fehérgyarmat, 1996, Hármashatár Irodalmi Társaság. 79 p. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
13503.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Ungváry Zsolt: Jobbszél. Bp., 2002, Simon Kiadó. 181 p. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
13504.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Tudománytár: Közre bocsátja a Magyar Tudós Társaság. Szerk. Csató Pál. Kilenczedik kötet. Budán, 1836. M. Kir. Egyetem betűivel. 239 p.  Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.
13505.

Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Csató Pál. Kilenczedik kötet. Budán, 1836. M. Kir. Egyetem betűivel. 239 p. Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
Tudománytár: Közre bocsátja a Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Negyedik kötet. Budán, 1834. M. Kir. Egyetem betűivel. 276 p.  Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben. A gerincen lévő sorszám téves.
13506.

Tudománytár: Közre bocsátja a' Magyar Tudós Társaság. Szerk. Schedel Ferencz. Negyedik kötet. Budán, 1834. M. Kir. Egyetem betűivel. 276 p. Korabeli, szép állapotú, díszesen aranyozott egészvászon-kötésben. A gerincen lévő sorszám téves.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft