Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 341

Oidipusz király. Szofoklesz szinműve. Fordította Szabó Károly. Kecskemét, 1857,Szilády Károly. 83 p. Eredeti kiadói, kissé sérült papírkötésben, jó állapotban
13519.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft

Magyarország Országos Kéktúra útvonalvázlat és igazolófüzet. Bp., 1992, Magyar Természetbarát Szövetség. 79 p. Kiadói papírkötésben.
13520.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13521.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Dr. Kovács Lajos. Petőfi. Színjáték három részben. Kiskunfélegyháza, 1923, Vesszősi József ny. Kiadói papírkötésben.
13522.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Kriza János: Erdélyi tájszótár. [Bp.], [1940], [Révai]. Kiadói halinakötésben, jó állapotban.
13523.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
9

13524.

Kikiáltási ár:
30 000 Ft
81,30
93,75

Tolnai Világlapja 1901-1944. Negyvennégy évfolyam egy kötetben. Vál., bev. Rapcsányi László. [Bp.], [1988], Idegenforgalmi Propaganda és Kiadó Vállalat. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13525.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13526.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

13527.

Kikiáltási ár:
800 Ft

13528.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft

Szilágyi István: Régi boltok krónikája. A pest-budai kereskedelem történetéből. Bp., 1986, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Vászonkötésben, régi üzletreklámokkal gazdagon díszített papír védőborítóval, jó állapotban.
13529.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

13530.

Kikiáltási ár:
12 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft