Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 341

Petőfi Sándor összes költeményei. Hazai művészek rajzaival díszített képes kiadás. Bp., 1878, Athenaeum. Gazdagon díszített, aranyozott vászonkötésben, a kötés részben elválik, szakadásokkal.
13615.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

Báró Eötvös József: Magyarország 1514-ben. I-III. Bp., 1892, Ráth Mór kiadása (Athenaeum nyomda). Kiadói aranyozott vászonkötésben.
13616.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

Tompa László: Ne félj! Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kopottas, foltos kiadói egészvászon-kötésben
13617.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

Hans E. Kinck: A pap. Bp., é.n., Révai. Kiadói, gerincén kissé hiányos papírkötésben.
13618.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

Darnay Kálmán: Testőrszerelmek. Bp., é.n., Pantheon Irodalmi Intézet. 295 l. Korabeli aranyozott vászonkötésben.
13619.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

13620.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft

13621.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

13622.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13623.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft

Homeros Odysseiája bő szemelvényekben. Ford. Kemenes (Kempf) József. Második, javított kiadás. Bp., é.n., Lampel Róbert. 238 p. Korabeli félvászon kötésben.
13624.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

Tormay Cecile: Virágok városa. Szirének hazája. A művészet földjén. (Tormay Cecile művei 5.) Bp. é. n. Genius. 257p. Számozott! (688.)  Kiadói, aranyozott egészvászonkötésben.
13625.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft

13626.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
2.000.000 Ft-ig 100.000 Ft
5.000.000 Ft-ig 200.000 Ft
10.000.000 Ft-ig 500.000 Ft
10.000.000 Ft felett 1.000.000 Ft