Érmés és bankjegyes borítékok

Tételek száma: 10

2000. 73. Bélyegnap - Szent István aranyozott alpakka emlékérem sorszámozott első napi bélyegzős bélyeges borítékban T:PP
30023.

2000. "73. Bélyegnap - Szent István" aranyozott alpakka emlékérem sorszámozott első napi bélyegzős bélyeges borítékban T:PP

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Fritz Mihály (1947-) 2000. Magyar Millenium ezüstözött Br emlékérem alkalmi bélyegzős bélyeges borítékon (42,5mm) T:PP
30024.

Fritz Mihály (1947-) 2000. "Magyar Millenium" ezüstözött Br emlékérem alkalmi bélyegzős bélyeges borítékon (42,5mm) T:PP

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15
Amerikai Egyesült Államok 1975. Paul Revere aranyozott emlékérem érmés bélyeges borítékon elsőnapi bélyegzővel (38mm) T:1  USA 1975. Bicentennial - Paul Revere gilt medallion on coin letter with stamps FDC cover (38mm) C:UNC
30025.

Amerikai Egyesült Államok 1975. "Paul Revere" aranyozott emlékérem érmés bélyeges borítékon elsőnapi bélyegzővel (38mm) T:1 USA 1975. "Bicentennial - Paul Revere" gilt medallion on coin letter with stamps FDC cover (38mm) C:UNC

Kikiáltási ár:
800 Ft
Amerikai Egyesült Államok 1985. Speciális Téli Olimpia 1985 aranyfóliás bélyeg replika első napi bélyegzős borítékon, tájékoztatóval T:1 USA 1985. Winter Special Olympics gold foil stamp replica in letter with stamp, first day of issue, with information C:UNC
30026.

Amerikai Egyesült Államok 1985. "Speciális Téli Olimpia 1985" aranyfóliás bélyeg replika első napi bélyegzős borítékon, tájékoztatóval T:1 USA 1985. "Winter Special Olympics" gold foil stamp replica in letter with stamp, first day of issue, with information C:UNC

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hollandia 1976. Michiel de Ruyter Ag emlékérem felbélyegzebb borítékban, ismertető leírással holland nyelven (20g/0.925) T:PP Netherlands 1976. Michiel de Ruyter commemorative sterling silver medallion in envelope with stamp and information text in Dutch (20g/0.925) C:PP
30027.

Hollandia 1976. "Michiel de Ruyter" Ag emlékérem felbélyegzebb borítékban, ismertető leírással holland nyelven (20g/0.925) T:PP Netherlands 1976. "Michiel de Ruyter" commemorative sterling silver medallion in envelope with stamp and information text in Dutch (20g/0.925) C:PP

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Hollandia 1995. 1E 100 éves a film emlékérem alkalmi bélyegzős bélyeges borítékban, tájékoztatóval T:PP Netherlands 1995. 1 Ecu 100 Years of Film medal in letter with stamps and information C:PP
30028.

Hollandia 1995. 1E "100 éves a film" emlékérem alkalmi bélyegzős bélyeges borítékban, tájékoztatóval T:PP Netherlands 1995. 1 Ecu "100 Years of Film" medal in letter with stamps and information C:PP

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Hollandia 1998. 1E Vilma királynő beiktatásának 100. évfordulója emlékérem alkalmi bélyegzős bélyeges borítékban tájékoztatóval T:PP sérült boríték Netherlands 1998. 1 Ecu 100 Years of Inauguration Queen Wilhelmina medal in letter with stamps and information C:PP damaged letter
30029.

Hollandia 1998. 1E "Vilma királynő beiktatásának 100. évfordulója" emlékérem alkalmi bélyegzős bélyeges borítékban tájékoztatóval T:PP sérült boríték Netherlands 1998. 1 Ecu "100 Years of Inauguration Queen Wilhelmina" medal in letter with stamps and information C:PP damaged letter

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
San Marino DN Emléklap 2db félmpénzzel és 10db bélyeggel T:1 San Marion ND Souvenir sheet with two coins and 10 stamps C:UNC
30030.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Szovjetunió 1988. 5R Cu-Ni Leningrád - I. Péter alkalmi bélyegzős bélyeges borítékon T:1 Soviet Union 1988. 5 Roubles Cu-Ni Leningrad - Peter the Great in coin letter with stamps C:UNC
30031.

Szovjetunió 1988. 5R Cu-Ni "Leningrád - I. Péter" alkalmi bélyegzős bélyeges borítékon T:1 Soviet Union 1988. 5 Roubles Cu-Ni "Leningrad - Peter the Great" in coin letter with stamps C:UNC

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Tajvan 1975. Szun Jat-szen a kínai köztársaság atyjának tiszteletére Ag emlékérem felbélyegzebb borítékban, ismertető leírással holland nyelven (20g/0.925) T:PP Taiwan 1975. Honoring Dr. Sun Yat-sen, father of the Republic of China commemorative sterling silver medallion in envelope with stamp and information text in Dutch (20g/0.925) C:PP
30032.

Tajvan 1975. "Szun Jat-szen a kínai köztársaság atyjának tiszteletére" Ag emlékérem felbélyegzebb borítékban, ismertető leírással holland nyelven (20g/0.925) T:PP Taiwan 1975. "Honoring Dr. Sun Yat-sen, father of the Republic of China" commemorative sterling silver medallion in envelope with stamp and information text in Dutch (20g/0.925) C:PP

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft