1 400 Ft
3,78 EUR, 4,12 USD
Zsolnay nyuszi barkával, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 7 cm + Aquincum madárpár, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 9 cm