2 000 Ft
5,41 EUR, 5,88 USD
Kínai porcelán váza, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, m: 15,5 cm + 3 db keleti motívumos porcelán tálka, matricás ill. kézzel festett, egy részük jelzett, kopásnyomokkal, különböző méretben