10 000 Ft
27,03 EUR, 29,41 USD
Kínai porcelán teás készlet: kanna, 6 db csésze+alj, kiöntő, 2 db cukortartó, kézzel festettek, egy részük jelzett, apró kopásnyomokkal, kis lepattanásokkal, különböző méretben