9 000 Ft
24,32 EUR, 26,47 USD
Bavaria porcelán mokkás készlet: fedeles kiöntő (M: 18,5 cm), cukortartó (m: 10,5 cm), kis kiöntő (m: 9 cm), 6 db csésze+alj (d: 7 ill. 11 cm), jelzettek, kopásnyomokkal