https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 352

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
1912 Garnison Castelnuovo szecessziós táncmulatsági meghívó, 23x11cm/ 1912 Art Nouveau dance invitations at Castelnuovo Garnison, 23x11cm
13408.

1912 Garnison Castelnuovo szecessziós táncmulatsági meghívó, 23x11cm/ 1912 Art Nouveau dance invitations at Castelnuovo Garnison, 23x11cm

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Molnárok és gépészek zsebnaptára az 1913. évre.  Molnárok Lapja Thália Műintézet R.-T., 1912. Kissé viseltes, kiadói egészvászon kötésben. Nagyon sok érdekes információval, illusztrációval.
13409.

Molnárok és gépészek zsebnaptára az 1913. évre. "Molnárok Lapja" Thália Műintézet R.-T., 1912. Kissé viseltes, kiadói egészvászon kötésben. Nagyon sok érdekes információval, illusztrációval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1914 Díszítő Művészet. 1914.I. évf. 3. szám. Kiadja az Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola, Budapest. A szám nagy része a linometszés technikáját mutatja be gazdagon illusztrálva több nagy művész metszettével. Egy lap kijár.
13410.

1914 Díszítő Művészet. 1914.I. évf. 3. szám. Kiadja az Orsz. M. Kir. Iparművészeti Iskola, Budapest. A szám nagy része a linometszés technikáját mutatja be gazdagon illusztrálva több nagy művész metszettével. Egy lap kijár.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
1915 Budapesti Közlöny fél éves számai igényes félvászon kötésben kinevezésekkel, háborús hírek krónikájával, szép állapotban
13411.

1915 Budapesti Közlöny fél éves számai igényes félvászon kötésben kinevezésekkel, háborús hírek krónikájával, szép állapotban

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
1915 A Nemzeti Áldozatkészség Szobrának Végrehajtó Bizottsága által a magyar nemzethez intézett körlevél
13412.

1915 A Nemzeti Áldozatkészség Szobrának Végrehajtó Bizottsága által a magyar nemzethez intézett körlevél

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
2
Nyomdász Évkönyv és Uti Kalauz. Szerk: Lerner Dezső, Bp., 1917. A Magyarországi könyvnyomdászok Szakegyesülete kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben.
13413.

Nyomdász Évkönyv és Uti Kalauz. Szerk: Lerner Dezső, Bp., 1917. A Magyarországi könyvnyomdászok Szakegyesülete kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
EUR
,
8,24
USD
Ajánlatok száma:
0
1918 az Új Erdély heti szemle 1. évf. 2. lapszáma, benne érdekes írásokkal
13414.

1918 az Új Erdély heti szemle 1. évf. 2. lapszáma, benne érdekes írásokkal

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
2
cca 1920 2 db menükártya, kézzel írt, ill. gépelt, magyar és francia nyelven, az egyik a Böczögő József-féle miskolci Korona szállodából
13415.

cca 1920 2 db menükártya, kézzel írt, ill. gépelt, magyar és francia nyelven, az egyik a Böczögő József-féle miskolci Korona szállodából

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1920 Turista témájú jegyek, belépők 5 db
13416.

cca 1920 Turista témájú jegyek, belépők 5 db

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
cca 1920-1930 A Columbus Duplex a jelenkor legjobb folytonégő kályhájának szórólapja
13417.

cca 1920-1930 A Columbus Duplex "a jelenkor legjobb folytonégő kályhájának" szórólapja

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1920 Pianta di Roma, Ricordo di Firenze 2 leporello
13418.

cca 1920 Pianta di Roma, Ricordo di Firenze 2 leporello

 
Eladva
Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
EUR
,
2,65
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1920-1940 Angolkisasszonyok kis tétel: Alleluja: kis szériás, rajzos füzetke, Boldogasszonyunk kézzel rajzolt füzet, kitöltetlen, 1945 Maria Ward: német nyelvű ismertető füzet
13419.

cca 1920-1940 Angolkisasszonyok kis tétel: Alleluja: kis szériás, rajzos füzetke, Boldogasszonyunk kézzel rajzolt füzet, kitöltetlen, 1945 Maria Ward: német nyelvű ismertető füzet

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz