Nyomtatványok

Tételek száma: 352

Justus Perthes Taschen-Atlas. Szerk.: Habenicht, Hermann. Gotha, 1905, Justus Perthes. 24 db rézmetszetes térkép nyomatával. Gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.
13384.

Justus Perthes' Taschen-Atlas. Szerk.: Habenicht, Hermann. Gotha, 1905, Justus Perthes. 24 db rézmetszetes térkép nyomatával. Gazdagon díszített vászonkötésben, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1907 The Conoisseur. A Magazine for Collectors Illustrated. 17. évf. 65. sz., angol gyűjtői magazin újévi lapszáma, benne számos érdekességgel. Foltos vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13385.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1907 A Debreceni Tornaegyesületnek 40 éves fennállása alkalmából létrehozott Bocskay-serleg alapító levele, 2 példány
13386.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
cca 1908-1970 100 db szentkép, közte több lithóval / 100 holy cards
13387.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
1908 A Nagykanizsai Kegyesrendiek Gimnáziumának értesítője. 158p.
13388.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1908 Jövendő. Politika, tudomány, közgazdaság és bírálat. Szerk. Bródy Sánror. I. évf. 6-10. szám. Egészvászon kötésben
13389.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1909 A Széchenyi bál meghívója és műsora
13390.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
1909 Internationale photographische Ausstellung Dresden 1909 in Wort und Bild. Drezda, Wilhelm Baensch. Kissé kopott fűzött papírkötésben, egyébként jó állapotban.
13391.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1909 Magyar Halconservgyár megrendelőívet tartalmazó levelzőlapja
13392.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910 Helgoland, leporello 10 db litho kép (világítótorony, templom, népviselet, stb.) feliratozva, Mainz, Verlag von B. Hochheimer, az első kép sérült, 8×11 cm
13393.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910 A Helyi Érdekű Vasútak egyesített irodájának üdvözlő kártyája
13394.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
cca 1910-2000 Vegyes szentkép tétel, benne lithok is, különféle méretben és minőségben, cca 100db
13395.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft