6 000 Ft
16,22 EUR, 17,65 USD
Almásy László: Autóval Szudánba. Első autó-utazás a Nílus mentén vadászatok angol-Egyiptomi Szudánban. 82 képpel. Bp., é. n., Lampel A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Díszes, aranyozott vászonkötésben, gerincén kissé kopott, egyébként jó állapotban.