13997.
255. Lezárult gyorsárverés
Könyvek: Tudomány és technika
1 000 Ft
2,70 EUR, 2,94 USD
Az állatok világa. Brehm Alfréd "Tierleben" cÃmű nagy művének magyarba átültetett kiadása. Chernel István, Csiki ErnÅ‘, Kohaut RezsÅ‘ és Dr. Rátz István közreműködésével szerkeszti Méhely Lajos. EmlÅ‘sök. I. kötet. Bp., 1901, Légrády Testvérek. Kiadói félbÅ‘r kötés, gerince sérült, kopottas állapotban.