Könyvek: Tudomány és technika Tételek száma: 99
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1244981
14068
255
Books: Science and technology
Leo Graetz: Kurzer Abriss der Elektrizität. Stuttgart, 1906, Veralg von J. Engelhorn. 194 p. Kiadói egészvászon-kötésben. 1241190
14069
255
Books: Science and technology
Liener György: Autótípusok. 1961. Bp., 1961, Műszaki. Kiadói kopottas félvászonkötésben, a gerince enyhén sérült. 1240714
14070
255
Books: Science and technology
Dr. Sigmond Elek: Mezőgazdasági chemia. A Magyar Chemiai Folyóirat IX. és X-ik évfolyamának melléklete. Bp., 1904, Kir. Magy. Tud Egy. Nyomda. Korabeli félvászonkötésben. 1240038
14071
255
Books: Science and technology
Ilosvay Lajos: A chemia alapelvei. Bp., 1888, Kir. M. Természettudományi Társulat. 447 l. Hetven rajzzal. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben. 1219784
14072
255
Books: Science and technology
Köhler Ernő: Szappanok és mosószerek készítése. Bp., 1942, magyar Vegyipari Szövetség Kiadása. Kiadói papírkötés, kopott állapotban. 1247684
14073
255
Books: Science and technology
Képek a desztilláció történetéből. Győr, 1996, Győri Szeszgyár és Finomító Rt. 314/600. számozott példány. Kiadói papírkötés, képekkel illusztrált, szép állapotban. 1139760
14074
255
Books: Science and technology
Gattefosse (R.M.): Nouveaux parfums synthetiques. Paris, 1927, Desforges Girardot. Kiadói papír kötésben. 1178548
14075
255
Books: Science and technology
A műveltség útja c, sorozat 5 kötete, Társasdalom, Élővilág és a történelmi kötetek, Aranyozott félbőr kötésben, egy részük kissé vagy jobban hibás, de van nagyon jó állapotú is. 1179919
14076
255
Books: Science and technology
Vuk Mihály dr.: az élelmiszerek chemiai technológiája. 79 képpel. Bp., 1927, Kir. Magy. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon kötésben. 967674
14077
255
Books: Science and technology
Neufert, Ernst prof.: Bau-Entwurfslehre. Handbuch für den Baufachmann, Bauherrn, Lehrenden und Lernenden 271 Tafeln mit 3600 Zeichnungen. Berlin, 1941, Bauwelt-Verlag. Tulajdonosi pecséttel ill., jegyzettekkel. Kiadói félvászon kötésben. Gerinc sérült. 992016
14078
255
Books: Science and technology
Kepes Ernő: Történelmi materializmus. Darwinizmus, Kantizmus Budapest, 1907, Deutsch Zsigmond. Félvászon kötésben újrakötve, kissé viseltes gerinc. 1131224
14079
255
Books: Science and technology
Weninger Vince: Politikai számtan. Harmadik kiadás. Bp., 1875, Athenaeum. Félvászon kötés, kis hibával, egy két lap foltos Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft