Kakas József (szerk.): Felhők fölött-felhők alatt. Az Országos Meteorológiai Intézet népszerű kiadványai. II. kötet. Budapest, 1952, Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben. Korának megfelelő állapotban.
Magyar hajózási statisztikai kézikönyv 1945-1968. Főszerk.: Fekete György. Bp., 1971, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Műanyag fóliás papírkötésben, jó állapotban.
M 462-RF repülőgépmotor és a V 520 légcsavar műszaki leírása és kezelési utasítása. Bp., 1969, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói papírkötésben, pecséttel. Ritka szakkönyv.
Technikai fejlődésünk története. Kiad. a Magyar Mérnök- és Építész-Egylet. Bp., Stádium Sajtóvállalat Rt. Díszes, aranyozott gerincű, egészvászon kötésben, néhány lap kijár, belső címlap hiányzik, egyébként jó állapotban.
Dr. Say Móricz:A kisérleti vegytan alapvonalai. 5. jav. és bőv. kiadás. A reáliskolák felsőbb osztályai számára és magánhasználatra átdolgozta dr. Hankó Vilmos. Bp., 1886, Franklin. Későbbi, kissé laza félvászonkötésben, érvénytelen könyvtári pecséttel.
Kovács János: Fejezetek a 150 éves Ganz-gyár történetéből Bp., 1994, S&W Nyomda. Kiadói, a gerincén foltos egészvászon-kötésben. Az előzéklap felső része hiányos.