Ciano naplója 1939-1943. Gróf Galeazzo Ciano olaszkülügyminiszter, 1936-1943 teljes, rövidítés nélküli naplói. Szerk. Hugh Gibson. Bev. Sumner Wells. Ford. Bányász György. Bp., é.n. Athenaeum. 538 p. Kiadói félvászonkötésben. A könyv sérült gerincét korábban megerősítették, emiatt a kötet merev tartású.