https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/255/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Tortenelem~600032/Balla-Antal-A-legujabb-kor-vilagtortenete-Az-utolso-hatvan-esztendo-vilagpolitikai-esemeny~II1248324
1248324
13884
255
Books: History
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
LeÃrás:
Balla Antal: A legújabb kor világtörténete. Az utolsó hatvan esztendő világpolitikai eseményei. Második kiadás. Bp., 1932, Könyvbarátok Szövetsége(Magyar Egyetemi Nyomda). Kiadói félbőr kötés, gerince sérült, kopottas állapotban.
Megosztás:
Tétel fotót készÃtette
: sass_melinda