Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festett lapszélekkel, gerince hiányos, kopott állapotban.
Koronázási album. Ábrányi Emil, Ambrus Zoltán, Gróf Andrássy Gyula, Gróf Apponyi Albert, Beöthy Zsolt, Berzeviczy Albert, Heltai Jenő, Herczeg Ferenc, Kabos Ede, Gróf Khun-Héderváry Károly, Kiss József, Krúdy Gyula, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond, Rákosi Viktor, Szomaházy István, Báró Wlassics Gyula eredeti közleményeivel. Bató József, Bér Dezső, Csont Ferenc, Dudits Andor, Endrey Sándor, Gedő Lipót, Herman Lipót, Honti Nándor, Komáromi-Kacz Emőke, Pólya Tibor, Pór Bertalan, Rippl-Rónai József, Rudnay Gyula, Végh Gusztáv, Vészi Margit, Zádor István eredeti rajzaival és festményeivel. Bp., 1917, Az Érdekes Újság kiadása. Kiadói, Végh Gusztáv tervezte, Félvászon kötésben, gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal, gerince celluxszal javított, néhány lapon szakadással, kopott állapotban.
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. Tizennyolc szövegképpel és negyven műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói festett egészvászon kötés, lapok kijárnak, kopott állapotban.
Rákóczi album. II. Rákóczi Ferenc és kurucai. A Pesti Napló előfizetőinek készült kiadás. Hornyánszky V. CS. és Kir. Udvari Könyvnyomdája. Kiadói dombornyomott, aranyozott egészvászon kötés, illusztrált, kopottas állapotban.
Fremde Zonen. Der wilde West, Wüste und Morgenland im Lichte deutscher Dichtung. Bildschmuck von Hans Volkert. (= Der Deutsche Spielmann. Eine Auswahl aus dem Schatze deutscher Dichtung für Jugend und Volk. Herausgegeben von Ernst Weber. München, 1925, Verlag des deutscen Spielmanns. Kiadói papírkötés, lapok foltosak, egyébként jó állapotban / paperback, stained
Dr. Birkás Géza: Francia nyelvtan a fiú- és leányközépiskolák felső osztályai számára. Bp., 1934, Szent István Társulat. Félvászon kötés, viseltes állapotban.