Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 250

Jules Supervielle: A gyermekrabló. Illusztrálta Engel Tevan István. Bp., 1969, Magyar Helikon. Kiadói számozott egészbőrkötésben. 816. számú példány.
14208.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Bayer Ferenc: Czuczor Gergely élete és költészete. Bp., 1879, Aigner Lajos k. 72 p. Korabeli kissé kopott félvászonkötésben. Ceruzás bejegyzésekkel.
14209.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, festett lapszélekkel, gerince hiányos, kopott állapotban.
14210.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14211.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Koronázási album. Ábrányi Emil, Ambrus Zoltán, Gróf Andrássy Gyula, Gróf Apponyi Albert, Beöthy Zsolt, Berzeviczy Albert, Heltai Jenő, Herczeg Ferenc, Kabos Ede, Gróf Khun-Héderváry Károly, Kiss József, Krúdy Gyula, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond, Rákosi Viktor, Szomaházy István, Báró Wlassics Gyula eredeti közleményeivel. Bató József, Bér Dezső, Csont Ferenc, Dudits Andor, Endrey Sándor, Gedő Lipót, Herman Lipót, Honti Nándor, Komáromi-Kacz Emőke, Pólya Tibor, Pór Bertalan, Rippl-Rónai József, Rudnay Gyula, Végh Gusztáv, Vészi Margit, Zádor István eredeti rajzaival és festményeivel. Bp., 1917, Az Érdekes Újság kiadása. Kiadói, Végh Gusztáv tervezte, Félvászon kötésben, gazdag szövegközti és egész oldalas képanyaggal, gerince celluxszal javított, néhány lapon szakadással, kopott állapotban.
14212.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. Tizennyolc szövegképpel és negyven műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói festett egészvászon kötés, lapok kijárnak, kopott állapotban.
14213.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14214.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Fremde Zonen. Der wilde West, Wüste und Morgenland im Lichte deutscher Dichtung. Bildschmuck von Hans Volkert. (= Der Deutsche Spielmann. Eine Auswahl aus dem Schatze deutscher Dichtung für Jugend und Volk. Herausgegeben von Ernst Weber. München, 1925, Verlag des deutscen Spielmanns. Kiadói papírkötés, lapok foltosak, egyébként jó állapotban / paperback, stained
14215.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dr. Birkás Géza: Francia nyelvtan a fiú- és leányközépiskolák felső osztályai számára. Bp., 1934, Szent István Társulat. Félvászon kötés, viseltes állapotban.
14216.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Németh Endre. Százhúsz nap az élet. Bp., 2002, Hazánk. Kiadói papírkötésben. Dedikált példány!
14217.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A Föld és lakói. Bp., 1938, Pesti Hírlap (A Pesti Hírlap könyvtára). Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
14218.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Zelk Zoltán: Sirály. DEDIKÁLT! Békéscsaba, 1978. Kiadói papírkötés, kissé piszkos, egyébként jó állapotban.
14219.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft