Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 250

14412.

Kikiáltási ár:
11 000 Ft
29,73
32,35
14413.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
A Pallas Nagy Lexikona Az összes ismeretek enciklopédiája. 1-18. kötet. (16. és 17. kötet hiányzik) Pótkötetekkel. Budapest, 1893-1904. Pallas. Szövegközti képekkel, térképekkel, chromo­li­tográfiákkal gazdagon illusztrálva. Egységes, aranyozott gerincű, kiadói félbőr kötésben. Néhány kötet gerince kisebb mértékben sérült, de a legtöbb ép. A sorozatban benne majdnem az összes vármegye térképe, valamint más térképek, szép litho táblák
14414.

Kikiáltási ár:
46 000 Ft
124,32
135,29
14415.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
14416.

Kikiáltási ár:
100 Ft
0,27
0,29
14417.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
14418.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
14419.

Kikiáltási ár:
50 000 Ft
135,14
147,06
14420.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
14421.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft