Antik fa képkeret, kopott aranyozással, sérüléssel, belső méret: 9x10... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/255/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Kepkeretek~600011/Antik-fa-kepkeret-kopott-aranyozassal-serulessel-belso-meret-9x10-cm-kulso-meret-16x~II1240909
1240909
12008
255
Frames
Leírás: Antik fa képkeret, kopott aranyozással, sérüléssel, belső méret: 9x10 cm, külső méret: 16x18 cm
: sass_melinda