Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 96

1904. A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség V éves Szolgálati Érme aranyozott Br kitüntetés nem saját szalaggal T:2
31010.

1904. "A Magyar Országos Tűzoltó Szövetség V éves Szolgálati Érme" aranyozott Br kitüntetés nem saját szalaggal T:2

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Konkoly Sugár József (1887-) ~1910. KEAC - Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club Br díjérem mellszalaggal (33,5mm) T:2,2- ph.
31011.

Konkoly Sugár József (1887-) ~1910. "KEAC - Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club" Br díjérem mellszalaggal (33,5mm) T:2,2- ph.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
10
~1910. Ép testben ép lélek - KEAC (Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club / Kolozsvári Athletikai Club Versenydíj jelzetlen Ag díjérem mellszalaggal (30,5mm) T:2 patina
31012.

~1910. "Ép testben ép lélek - KEAC (Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club / Kolozsvári Athletikai Club Versenydíj" jelzetlen Ag díjérem mellszalaggal (30,5mm) T:2 patina

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
~1910. Ép testben ép lélek - KEAC (Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club / Kolozsvári Athletikai Club Versenydíj fém díjérem mellszalaggal (31mm) T:2
31013.

~1910. "Ép testben ép lélek - KEAC (Kolozsvári Egyetemi Atlétikai Club / Kolozsvári Athletikai Club Versenydíj" fém díjérem mellszalaggal (31mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1920. Középmagyarországi Labdarúgók Alszövetsége Bajnoki Érme / 1933-34. ezüstözött Br medál Hawel gyártói jelzéssel (37mm) + ~1930. Katholikus Háziasszonyok Országos Szövetsége Szent Zita Körétől - Hűség és Szorgalom Jutalmául aranyozott Br jutalomérem BERÁN BPEST gyártói jelzéssel (30mm) + Kósa István (1953-) 1977. Sopron 700 éves aranyozott fém emlékérem plombált ÁPV plasztiktokban (41mm) T:1-2-
31014.

1920. "Középmagyarországi Labdarúgók Alszövetsége Bajnoki Érme / 1933-34." ezüstözött Br medál "Hawel" gyártói jelzéssel (37mm) + ~1930. "Katholikus Háziasszonyok Országos Szövetsége Szent Zita Körétől - Hűség és Szorgalom Jutalmául" aranyozott Br jutalomérem "BERÁN BPEST" gyártói jelzéssel (30mm) + Kósa István (1953-) 1977. "Sopron 700 éves" aranyozott fém emlékérem plombált "ÁPV" plasztiktokban (41mm) T:1-2-

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
~1920-1930. 7db-os díjérem tétel, közte jelzett Berán, Ludvig és Arkansas, kerékpáros, stafétafutás díjérmek T:vegyes
31015.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
~1920-1930. Független Kisgazdapárt zománcozott fém jelvény (15x12mm) + ~1930. Mária zománcozott Br jelvény Schuck József gyártói jelzéssel, zománchibás! (39x29mm) T:2,3
31016.

~1920-1930. "Független Kisgazdapárt" zománcozott fém jelvény (15x12mm) + ~1930. "Mária" zománcozott Br jelvény "Schuck József" gyártói jelzéssel, zománchibás! (39x29mm) T:2,3

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
~1920-1970. 31db-os vegyes magyar és külföldi jelvény tétel jobb darabokkal, közte több zománcozott, Grands Routiers, Celtic Football Club, St Rochus Tooneelkring, VIIth Youth Festival Vienna, XXII. téli olimpia, Czuwa stb. T:vegyes ~1920-1970. 31pcs of badges with better enamelled pieces, between them Grands Routiers, Celtic Football Club, St Rochus Tooneelkring, VIIth Youth Festival Vienna etc. C:mixed
31017.

~1920-1970. 31db-os vegyes magyar és külföldi jelvény tétel jobb darabokkal, közte több zománcozott, "Grands Routiers", "Celtic Football Club", "St Rochus Tooneelkring", "VIIth Youth Festival Vienna", "XXII. téli olimpia", "Czuwa" stb. T:vegyes ~1920-1970. 31pcs of badges with better enamelled pieces, between them "Grands Routiers", "Celtic Football Club", "St Rochus Tooneelkring", "VIIth Youth Festival Vienna" etc. C:mixed

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Berán Lajos (1882-1943) 1922. Magyar Evezős Egyletek Országos Szövetsége Br díjérem (40,5mm) T:2- ph.
31018.

Berán Lajos (1882-1943) 1922. "Magyar Evezős Egyletek Országos Szövetsége" Br díjérem (40,5mm) T:2- ph.

Kikiáltási ár:
800 Ft
1925. Meteor 1925 I. jelzett Ag kerékpáros díjérem babérkoszorúval mellszalagon, és S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár) gyártói jelzéssel (Br.: 25,92g/0.800/42x48mm) T:2
31019.

1925. "Meteor 1925 I." jelzett Ag kerékpáros díjérem babérkoszorúval mellszalagon, és "S.G.A. (Scheid Ezüstáru- és Éremgyár)" gyártói jelzéssel (Br.: 25,92g/0.800/42x48mm) T:2

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
1925. Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége fém díjérem BERÁN N. BPEST gyártói jelzéssel (42,5mm) T:2-
31020.

1925. "Magyar Gyorsírók Országos Szövetsége" fém díjérem "BERÁN N. BPEST" gyártói jelzéssel (42,5mm) T:2-

Kikiáltási ár:
800 Ft
1929. OFF. M. SAROLÉA - FERENCVAROS S.PAULO 18-8-29 Sao Paulo válogatottja és a Ferencváros között megrendezett meccs emlékére kiadott Br díjérem szalaggal. Szign.: Sacchini (32mm) T:2
31021.

1929. "OFF. M. SAROLÉA - FERENCVAROS S.PAULO 18-8-29" Sao Paulo válogatottja és a Ferencváros között megrendezett meccs emlékére kiadott Br díjérem szalaggal. Szign.: Sacchini (32mm) T:2

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
15

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft