Nyomtatványok

Tételek száma: 244

1820 Tudományos Gyűjtemény, 4. évf. 4. köt. Pest, Trattner. Kicsit foltos papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12508.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1820 Tudományos Gyűjtemény, 4. évf. 5. köt. Pest, Trattner. Kicsit kopott papírkötésben, egyébként jó állapotban.
12509.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
1848 A Közlöny c. hivatalos hetilap 1948 július 5-i száma, pp.:4, 51x31cm
12510.

1848 A "Közlöny" c. hivatalos hetilap 1948 július 5-i száma, pp.:4, 51x31cm

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
16
1849 Felszólítás Erdély népeihez, Ludwig von Wohlgemuth (1788-1851) Erdély katonai és polgári kormányzója által kiadott felhívás (aug. 13.), magyar, német és (cirill betűs) román nyelven
12511.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
10
1849 Pergő Celesztin (1784-1858) színész színigazgató Ludwig von Wohlgemuth (1788-1851) Erdély katonai és polgári kormányzója üdvözlésére október 1-jén mondott beszéde, nyomtatvány, magyar és német nyelven
12512.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1849 Ferdinand von Thinnfeld földművelés- és bányaügyi miniszter értesítése az Osztrák Földtani Intézet felállításáról és célkitűzéseiről, magyar, német és (latin betűs!) román nyelven, 3 p.
12513.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1850 Religio, katolikus politico-egyházi és irodalmi lap. Szerk.: Danielik János. 2. évf. 1-2. félév. Pest, Lukács László. Teljes évfolyam, két kötetbe kötve. Papírkötésben, jó állapotban.
12514.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
1861 Pest, Gerenday Antal az első orsz. szabadalmazott márványművek gyárának díszes fejléces számlája 5kr okmánybélyeggel
12515.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 36. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal
12516.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 35. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal
12517.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1867 Kertészgazda s a nép kertésze, egyetemes gazdászati és kertészeti képes hetilap. Szerk.: Girókuti P. Ferenc. 3. évf. 34. sz. Pest, Emich Gusztáv. Érdekes írásokkal, illusztrációkkal
12518.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1868 Ideiglenes utasítás a Magy. kir. Vasúti és Hajózási főfelügyelet hatáskörét illetőleg. 4p.
12519.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft