https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Vallás

Tételek száma: 33

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Egyed Joakim: A keresztény tudományról oktató beszédek. III. kötet. Vác, 1794, Marmarossi Gottlieb Antal. Későbbi aranyozott, bordázott félbőrkötésben.
13248.

Egyed Joakim: A keresztény tudományról oktató beszédek. III. kötet. Vác, 1794, Marmarossi Gottlieb Antal. Későbbi aranyozott, bordázott félbőrkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
8 000 Ft
21,62
EUR
,
23,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Körmöczy Imre: A keresztény hit s egyház történeti kifejlése. I. kötet. Pesten, 1845-1852, Trattner-Károlyi-Emich. VIII+ 66 l. Korabeli egészvászon-kötésben. Könyvkötői félvászonkötésben.
13249.

Körmöczy Imre: A' keresztény hit' 's egyház' történeti kifejlése. I. kötet. Pesten, 1845-1852, Trattner-Károlyi-Emich. VIII+ 66 l. Korabeli egészvászon-kötésben. Könyvkötői félvászonkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Vargha Dezső: Az egyházatyák kora I. Bp., é.n., Szent István Társulat. 253 p. Korabeli félvászonkötésben. Az eredeti borító felragasztva.
13250.

Vargha Dezső: Az egyházatyák kora I. Bp., é.n., Szent István Társulat. 253 p. Korabeli félvászonkötésben. Az eredeti borító felragasztva.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3,78
EUR
,
4,12
USD
Ajánlatok száma:
0
A Katholikus Népszövetség Naptára 1922-re. Bp., 1921, Kath. Népszöv. (Stephaneum). Kiadói papírkötésben.
13251.

A Katholikus Népszövetség Naptára 1922-re. Bp., 1921, Kath. Népszöv. (Stephaneum). Kiadói papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
1
Máriabesnyői zarándoknaptár 1942. Bp., é.n., Kapucinus rendház. 96p. Kiadói papírkötésben.
13252.

Máriabesnyői zarándoknaptár 1942. Bp., é.n., Kapucinus rendház. 96p. Kiadói papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2
Endrődy László S.J.: Lourdesi jegyzetek. Különlenyomat Kaszap István Lapja I. évf. 1-4. számából. Bp., 1942, Kazsap István kiadása (Stephaneum ny.) 32 p. Kiadói papír kötésben.
13253.

Endrődy László S.J.: Lourdesi jegyzetek. Különlenyomat Kaszap István Lapja I. évf. 1-4. számából. Bp., 1942, Kazsap István kiadása (Stephaneum ny.) 32 p. Kiadói papír kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Keppler Pál Vilmos: A szenvedés iskolája. Ford.: Bányász József. Bp., 1917, Szent István Társulat. Kopottas, laza papírkötésben.
13254.

Keppler Pál Vilmos: A szenvedés iskolája. Ford.: Bányász József. Bp., 1917, Szent István Társulat. Kopottas, laza papírkötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Heiszler József dr.: Halotti egyházi beszédek. Budapest, 1876, Petrik Géza. Félvászon kötésben.
13255.

Heiszler József dr.: Halotti egyházi beszédek. Budapest, 1876, Petrik Géza. Félvászon kötésben.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Zeiner A.: Egy csodálatos jövendölés. I kiadás. Budapest, é.n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.
13256.

Zeiner A.: Egy csodálatos jövendölés. I kiadás. Budapest, é.n., Vallásos Iratok Nemzetközi Kiadóhivatala. Illusztrált kiadói egészvászon kötésben. Szép állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Szilády László: Köznapi imák és szertartási beszédek. Kecskeméten, 1851, Szilády Károly betűivel. Fedőborító nélkül.
13257.

Szilády László: Köznapi imák és szertartási beszédek. Kecskeméten, 1851, Szilády Károly betűivel. Fedőborító nélkül.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Kováts Mátyás: Barátságos értékezés A Vallási Egyesűlés Ideájának szerzőjével írta - - Pesten, 1825, Petrózai Trattner János Tamás. A lapok egy része foltos, lapszélek rongyosak. Papír kötésben.
13258.

Kováts Mátyás: Barátságos értékezés A' Vallási Egyesűlés Ideájának szerzőjével írta - - Pesten, 1825, Petrózai Trattner János Tamás. A lapok egy része foltos, lapszélek rongyosak. Papír kötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2
Juhász Sándor: Protestáns asszonyok. Gyoma, 1903, Kner Izidor Könyvnyomdája. Kiadói félvászonkötésben. A vászon több helyütt foltos.
13259.

Juhász Sándor: Protestáns asszonyok. Gyoma, 1903, Kner Izidor Könyvnyomdája. Kiadói félvászonkötésben. A vászon több helyütt foltos.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz