2 400 Ft
6,49 EUR, 7,06 USD
Sven, Hedin: Ázsia sivatagjain keresztül. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Átdolgozta Thirring Gusztáv. Számos képpel és két térképpel. Bp., (1902), Lampel R. Kk. Rt. Könyvkiadóvállalata. Aranyozott gerincű félvászon kötés, kötéstábláján a sarkok hiányosak, középen a gerincnél szétvált, kopottas állapotban.