Stein Aurél: Ázsia sivatagjaiban. Bp., 1913, Királyi Magyar Természett... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/254/kategoriak~Festmeny-mutargy-papirregiseg-egyeb/Konyvek-Utazas-varosok~400012/Stein-Aurel-Azsia-sivatagjaiban-Bp-1913-Kiralyi-Magyar-Termeszettudomanyi-Tarsulat-Kicsi~II1236616
1236616
12753
254
Books: Travelling, cities
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Stein Aurél: Ázsia sivatagjaiban. Bp., 1913, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
: sass_melinda