Könyvek: Konyha és kert

Tételek száma: 15

Konyhaművészet. Ujváry Sándor szakácskönyve. Bp., é. n., Országos Magyar Szakácsművészeti és Házicukrászati Főzőtanfolyam. Kissé megviselt papírkötésben, utólag ragasztott, megviselt papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
13108.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Dr. Vertse Albert: A kert madárvilága. Bp., 1941, A Növényvédelem és Kertészet Kiadása. Kiadói egészvászon kötés, színes képekkel illusztrált, kopottas állapotban.
13109.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Francia konyha. Ízes falatok, vendéglátás, 300 recept. Bp., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, borítója szakadt, megviselt állapotban.
13110.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
26
Lippai János: Posoni kert. Helyben minden Kerti Munkák, Rendelések, Virágokkal, Veteményekkel, Fákkal, Gyömöltsökkel, és Kerti Csemetékkel való bajmolódások... Bp. 1965. Akadémiai. Az 1664-1667-ben megjelent 3 kötetes alapmű hasonmás kiadása egy kötetben. Aranyozott gerincű bordázott bőrkötésben. Szép példány. Az előzéklapon és az alsó lapszéleken bejegyzés tollal.
13111.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
Ragyogó szakácskönyv. Bp., Tolnai Nyomda Műintézet és Kiadóvállalat Rt. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
13112.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
cca 1940 Dr. Oetker sütemény receptek, képes receptfüzet, 31 p. Papírkötés, kissé sérült gerinc.
13113.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Somogyi Béla, Stumpf Károlyné, Z. Tábori Piroska: A magyar háziasszony lexikona. Bp., 1936, Dante. 283 p. Kiadói papírborítóban.
13114.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Pol Martin kitűnő konyhája. Bp. 1994, Brimar. Kiadói keménykötésben, jó állapotban.
13115.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Vendéglátóipari egységes étel-receptkönyv. A szerkesztőbizottságban szerepel többek közt Venesz József, Turós Emil, Rákóczi János, stb. Bp., 1949, Athenaeum. 327 p. Kiadói viseltes, gerincén javított papírkötésben. Ritka első kiadás!
13116.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Kardos Árpád: Szobakertészet. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötésben.
13117.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Út a családi házhoz: Telekvétel, kertlétesités, házépités. /Zöldlomb könyvek 1./ [Bp., 1936.] Löbl D. és Fia. 89 p. Szövegközti ábrákkal. Kiadói papírborítóban. Gerincén sérüléssel
13118.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
13119.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft