5 000 Ft
13,51 EUR, 14,71 USD
Baktay Ervin: Hindusztán. A Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n.,Franklin. Aranyozott kiadói egészvászon sorozatkötésben. A gerinc kissé kopottas, egyébként erős kötésű, megkímélt, szép példány.