Könyvek: Militária - katonaság

Tételek száma: 21

Gazda István: A szabadságharc egészségügye és honvédorvosai I-II. Bp.-Piliscsaba, 2000, Magyar Tudománytörténeti Intézet. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
13368.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Pilch Jenő(szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Bp., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, képekkel illusztrált, foltos, kopottas állapotban.
13369.

Kikiáltási ár:
9 000 Ft
24,32
26,47
Gosztonyi Péter: A magyar honvédség a második világháborúban. Bp., 1992, Európa. Kiadói keménykötésben.
13370.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dálnoki Veress Lajos Magyarország honvédelme a II. világháború előtt és alatt (1920-1945.) I-III. kötet. Mellékletek: 22 mell (ebből 20 térképvázlat, 2 helyesbítés); 28 melléletből 1db hiányzik,(térképek) ; + 23 melléklet (21 térképvázlat (1db hiányzik)és 1 helyesbítés.) München, 1972-74. Egységes, piros, kiadói nejlon kötésben, az egyik kötet címoldala szakadt egyébként szép állapotban.
13371.

Kikiáltási ár:
20 000 Ft
54,05
58,82
A magyar gyalogság. A magyar gyalogos katona története. Szerk.: Doromby József. Bp., [1941], Reé László. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13372.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
A magyar tüzér. A magyar tüzérség története. Szerk.: Felszeghy Ferenc et al. Bp., [1943], Reé László. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
13373.

Kikiáltási ár:
5 500 Ft
14,86
16,18
Incze Kálmán: Háborúk a nagy háború után. A béke háborúi. 1-2. köt. Bp., 1938, Franklin. Kissé kopott félbőr kötésben, egyébként jó állapotban. + Világpolitikai és háborús események. 1938 szeptemberétől 1939 júliusáig. Függelék szárazajtai Incze Kálmán Háborúk a nagy háború után. (A béke háborúi.) c. kétkötetes művéhez. Bp., 1939, Franklin. Papírkötésben, jó állapotban, 32 p.
13374.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Csonkaréti Károly-Benczúr László: Haditengerészek és folyamőrök a Dunán 18870-1945. Budapest, é.n., Zrínyi Kiadó. Kiadói kartonált, illusztrált, újszerű állapotban.
13375.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Gábor Imre, Horváth Árpád: A haditérképek históriája. Bp., 1979, Zrínyi. 267+XVII p. Kiadói vászonkötésben
13376.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
13377.

Kikiáltási ár:
16 000 Ft
43,24
47,06
13378.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
13379.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft