Műtárgyak, antikvitás Tételek száma: 20
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
1227637
11033
253
Antique
WMF Art deco fémkínáló (cca 1930), jelzett, kopásnyomokkal, d:25cm 1226099
11034
253
Antique
Afrikai, kézzel készített, kék kő (nem festett) madár figura / Hand-made bird figure made of a blue stone 8 cm 1224814
11035
253
Antique
Antik, kézzel készített etióp kiöntőcske, fém, díszítéssel / Antique Ethiopian jar 10 cm 1223633
11036
253
Antique
XX. sz eleje: Budafoki Zománcgyár virágos zománc hamutartó szép állapotban / Enameled ashtray 14x13 cm 1223425
11037
253
Antique
1907 Tánczrend a Banktisztviselők Tánczestélyre "cheque -füzet" ceruzával szecessziós bőr tokban,11x5cm 1179141
11038
253
Antique
cca 1900 Díszes ezüstözött púdertartó, 7x7cm 1213918
11039
253
Antique
Régi bőrtárca ezüst N. J. monogrammal,jó állapotban, 16x10cm 1230115
11040
253
Antique
cca 19. század, tibeti vagy mongol tsakli, szövet, hátulján feliratozva, 6×5cm /
cca 19th century, Tibetan or Mongolian tsakli, cloth, with inscription on its back, 6×5 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft